Míša Nosková přišla s chlapem, tak Ondra Bábor nemohl zůstat pozadu.

Míša Nosková přišla s chlapem, tak Ondra Bábor nemohl zůstat pozadu. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Profimedia.cz

Zhrzený ex ukazoval, že už mu na ní nezáleží? Míša Nosková se ukázala s novým chlapem, bývalý manžel kontroval sexy tancem

Vztah zpěvačky Míši Noskové (38) a jejího partnera Ondřeje Bábora, kterého si brala na Srí Lance, už je minulostí. Pár spolu není od léta. Ale jelikož mají oba stejnou profesi, setkání se nevyhnou.Tak tomu bylo i na vánoční párty ve Vestci, kde Míša vystupovala a Ondřej přišel jako host.

Ondra tam původně postával s kamarády, zato Míšu doprovodil pohledný chlapík. "Jindra je můj nový manažer," tvrdí sice zarputile  Nosková, ale kdo ty dva vidí, dá si dvě a dvě dohromady. A Bábor je sice o sedm let mladší než ona, ale není hloupý.

To, že jeho ex má nový vztah, byť o něm tvrdí, že je pouze pracovní, jej nenechalo chladným a rozhodl se předvést, že si může vybrat jakoukoli dámu, na kterou upře svůj pohled. Na snímcích v galerii uvidíte brunetku, s níž se pustil do tance tělo na tělo. Podle infomací Super.cz ale nebyla ten večer jediná. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků