Ezy se snaží zhubnout. Když se mu to nepovede, bude platit. Super.cz

Už nechce vážit víc než sto kilo. Sympatický zpěvák musí zhubnout, jinak přijde o pěknou sumu peněz

Není to žádné ořezávátko a nikdy asi nebude patřit mezi vyložené hubeňoury. Doby, kdy váha Ezdráše „Ezyho” Hýbla (34) přesahovala sto deset kilogramů, už je ale naštěstí minulostí. Před čtyřmi lety zpěvák ze Zábřehu zhubl dvacet kilo. Nyní se chystá zbavit další dvacítky.

„Tehdy jsem měl sto šestnáct kilo a zhubl jsem na devadesát sedm. Tahle výzva jede dál, chtěl bych se dostat na mnohem nižší váhu. Doufám, že se mi povede devadesát čtyři kilo,” říká Ezy.

K hubnutí má velmi dobrou motivaci. Do Štědrého dne se musí dostat na vyřčenou váhu, jinak přijde o pěknou sumu peněz. „S mým trenérem Vláďou Pajičem to děláme pro neziskovou organizaci Crosspoint Olomouc, která v rámci naší i své cesty vybere peníze a koupí se stroj pro zjištění vzácné nemoci dýchacích cest pro Fakultní nemocnici Olomouc,” vysvětluje Ezy svůj projekt.

„Je pravda, že je to pro mě velká motivace. Když nezhubnu, náklady za trenéra, podpůrné prostředky a vše se cvičením spojené bych věnoval ve prospěch nadace. Ale když se mi podaří zhubnout, tak máme jinou cestu, jak nadaci přispět,” říká sympatický hudebník. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků