Sara Sandeva v jiném balení Super.cz

Poznáte lolitku českého filmu? Herečku proměnila ruská vizážistka Natalie Oreiro

Většinou potkáváme Saru Sandevu (23) dokonale upravenou. Nadějná hvězdička českého filmu je během natáčení často krytá silnou vrstvou líčidel, a v soukromí proto ráda nechává pleť dýchat. Také na focení nové kampaně své dvorní návrhářky Hermine Khalaf Pogosyan byla herečka nalíčená víc než obvykle. V tomto případě si to ale užívala. Make-up jí totiž vytvořila Sonya Miro.

Jedna z nejznámějších světových make-up artistek má za sebou zajímavé pracovní portfolio, nedávno například líčila svatbu malajsijského sultána Muhammada V. s držitelkou titulu Miss Moskva Oksanou Voevodinou, raperka Nicky Minaj ji označuje ve svých postech a pravidelně líčí například herečku Natalii Oreiro.

Sonya s Natálií Oreiro

Zobrazit příspěvek na Instagramu

И снова вместе с #NataliaOreiro ♥️ Я уже давно являюсь личным визажистом Натальи Орейро в России, чем очень горжусь♥️ Наталья записала новую суперКРУТУЮ песню(уже в iTunes) на которую, вместе с @zarina_fashion они снимали клип! Это были невероятные съёмки♥️ Рекомендую к просмотру, уже на #youtube ✨ после этого клипа #torussiawithlove #tozarinawithlove появится новогоднее настроениеобещаю♥️ #SONYAMIRO #sonyamiroeye #makeup #makeupartist #beauty #beautiful #awesome #moscow #moscowcity #москва #макияж #макияжмосква #визажист #визажистмосква #girls #ilovemakeup #nataliaoreiro #oreiro #натальяорейро

Příspěvek sdílený SONYA MIRO (@sonya_miro), Lis 23, 2018 v 8:19 PST

„Vždycky se snažím, abych byla co nejvíc přirozená, a aby takové bylo i líčení. Dnes mě upozornili na to, že to bude ultra fashion se silným líčením. Byla jsem z toho nervózní, ale zároveň se na to těším, protože budu zase trošku jiná,” uvedla Sára ještě před focením, kdy neskrývala nervozitu. „Přijímám nabídky, které mě baví. S Hermínkou jsem spojená nejen po pracovní stránce, ale i lidské. Je to jedna z mých nejbližších kamarádek.”

Ve videu herečka dál prozradila svoje beauty tipy. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků