Jade Jagger

Jade Jagger Profimedia.cz

Večírek se vydařil: Dcera (47) rockové legendy odcházela z hotelu bosá a v taxíku vyváděla psí kusy

Soudě podle závěru večírku, pořádaného návrháři Diane von Furstenberg a Edwardem Enninfulem, jej dcera rockového veterána Micka Jaggera (75) Jade (47) pojala velmi zodpovědně. Z londýnského hotelu odcházela bosá a v taxíku i v polospánku laškovala s fotografy. Party odpouštěla v doprovodu manžela Adriana Fillaryho.

Bývalá modelka a nynější návrhářka Jade se narodila ze vztahu lídra Rolling Stones a herečky Biancy Jagger. Jejich osmileté manželství skončilo v roce 1979. Sama Jade je trojnásobnou matkou. Ze vztahu s Piersem Jacksonem má dcery Assisi (26) a Ambu (22), s nynějším manželem pak pětiletého syna Raye.

I teprve pětiletý klučík je ale mnohem starší než Jadein nejmladší sourozenec, kterých má díky otci požehnaně (sedm). Zatím poslední, osmé dítko Jaggerovi na konci předloňského roku porodila o 44 let mladší Melanie Hamrick. Mají holčičku Deveraux.

Zmíněná párty se konala v luxusním hotelu Claridge´s, pro které právě Diane von Furstenberg navrhla vánoční stromek. Výtvor z osmi tisíc ručně vyrobených stříbrných lístků, skla a dalších delikátních materiálů nazvala Stromem lásky. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků