Amy Schumer

Amy Schumer Profimedia.cz

Těhotná herečka zvracela celou cestu na show, přesto své vystoupení nezrušila. S fanoušky se podělila o toto video

Herečka Amy Schumer (41) se nikdy nestyděla vtipkovat o všem možném. Ovšem na tomto videu není vůbec nic vtipného. Těhotná komička sdílela na svém Instagramu video, ze kterého se vám obrátí žaludek. Celou cestu do newyorské Tarrytown Music Hall, kde měla vystoupit, totiž zvracela. Sama Amy své sledující varuje, aby si u videa nepouštěli zvuk, pokud mají slabší žaludek.

„Miluji stand-upy víc než cokoliv jiného a nenávidím, když musím rušit vystoupení. Některé budu muset posunout, dokud se nezačnu opět cítit jako člověk, a slibuji, že vám to patřičně vynahradím. Jsem na sebe pyšná za poslední vystoupení. Děkuji úžasnému davu, který byl tak přívětivý, skvěle se bavil a omluvil moje tepláky a pantofle,“ napsala Schumer ke svému příspěvku.

Ačkoliv jí bylo evidentně velmi zle, své vystoupení herečka nezrušila. Amy ranními nevolnostmi opravdu trpí. Nedávno kvůli nim dokonce musela být hospitalizována a sdílela s fanoušky fotku z nemocnice. Schumer s manželem Chrisem Fischerem čekají prvního potomka. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků