Barbara Nesvadbová Super.cz

Nesvadbová finišuje s přípravami svého bazaru: Stíhá i spisovatelskou práci, její knížky se dočkaly divadelního zpracování

22. listopadu 2018 13:49

Už ve čtyři odpoledne se otevřou dveře tradičního charitativního bazaru Be Charity, který už roky svojí prací zaštiťuje spisovatelka Bára Nesvadbová (44). My jsme ji zastihli při posledních přípravách, kdy s partou stejných nadšenců končili se zavěšováním kousků na ramínka a přidělávání cenovek.

"Každý rok mám stejný strach, aby se nejdřív sešlo dost věcí, to už máme, a pak dost lidí, kteří by přišli nakoupit," museli jsme uklidnit Báru, že se už kolem druhé začnou scházet holky i paní, které svým nákupem chtějí nejen rozšířit šatník, ale přispět i na nadační fond, o který jde především, jak Bára vysvětluje i v našem videu, a přidala i pozvánku do dalších měst, kde bazar proběhne a jimiž budou Brno a Třinec. "Příští rok snad zvládneme i Plzeň," věří.

Po odchodu z vedení módního časopisu se ovšem Nesvadbová nevěnuje jenom charitě. Před pár dny pokřtila svoji novou knihu Momentky, a její předchozí díla se dočkají nebo už dočkaly dalšího zpracování. "Z knížky vzniklo i cédéčko, vydala jsem diář a zápisník, 30. listopadu mám na divadle premiéru Laskonek, v prosinci jde na divadlo Bestiář, finišuje se scénář podle Přítelkyň," vypočítala Bára, že se rozhodně nenudí. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků