Na oslavě byla skromná účast...

Na oslavě byla skromná účast... Profimedia.cz

Podívaná na vlastní riziko: Takhle to vypadalo na bizarní svatební oslavě kontroverzního zpěváka (35) a jeho manželky (65)

Měla to být svatba století, ale spíš to vypadá na velkou frašku. Martin Jakubec (35) a Božanka (65) byli na oslavě obklopení jen novináři a hrstkou věrných fanynek.

Hostina podivného hudebního dua měla být zpřístupněna publiku. Nic ovšem není zadarmo, takže bylo nutné zakoupit si vstupenku. Zájemci o VIP sekci museli investovat 500 eur (13 tisíc českých korun). Žádné davy se ale na oslavu nehrnuly. Důkazem je video ze zákulisí, které působí dost bizarním dojmem.

Svadobná hostina Martina Jakubca je v plnom prúde

Zveřejnil(a) Plus JEDEN DEŇ dne Sobota 17. listopad 2018

Vstupenek na dodatečnou oslavu svatby, která měla proběhnout v Bělehradě, se očividně moc neprodalo. V záběrech se opakují stále tytéž tváře. Postarší dámy, jichž se dohromady sešlo maximálně pět, se mohly se svými idoly vyfotit, ochutnat dort a nakonec to společně s Martinem a Božankou rozjet na parketu. Zajisté šlo o nezapomenutelný zážitek. To ovšem i pro ty, kteří se této show nezúčastnili a najdou odvahu podívat se na video. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků