Ashley Graham

Ashley Graham Profimedia.cz

Baculatá modelka nažhavila fanoušky fotkami v bikinách. Podívejte se na její plné tvary tentokrát bez retuše

Supermodelka Ashley Graham (33) se za své křivky už dávno nestydí. Vydělala na nich totiž víc, než si vůbec umíme představit. Nabídky se jí jenom hrnou a fanoušky opět rozpálila při focení na pláži v Malibu. V bikinách pózovala jako o život a vypadala v nejlepší formě.

Přestože je na své tělo pyšná, většina snímků v prádle nebo plavkách projde retuší, než je modelka uveřejní. Tentokrát ji však vyfotili nenechaví paparazzi, a tak si můžeme Ashley prohlédnout skutečně v plné kráse.

Modelku v poslední době fanoušci ostře kritizují kvůli její váze. Na některých snímcích, které sdílela na Instagramu, totiž podle nich vypadá moc hubená. A tak ji začali podezřívat, že se za své plné tvary stydí a chce se jich zbavit. Podle Hollywoodlife.com má Ashley podobných komentářů plné zuby. Fanoušci podle ní hlídají její váhu až příliš bedlivě a nedají Ashley pokoj ani na chvíli. Na svých křivkách však založila kariéru a velmi otevřeně je propaguje, nemůže se tedy divit, že se o ně zajímají i její fanoušci. I když možná víc, než je zdrávo. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků