Bob Klepl se po měsíční pauze vrátil na jeviště.

Po měsíční pauze kvůli zdravotním potížím se znovu postavil na jeviště. Takhle to Bob Klepl v divadle rozjel

Herec Bob Klepl (63) se po víc jak měsíci odpočinku, který si vyžádal jeho zdravotní stav, vrátil zpět na milované jeviště. Poslední říjnový den spolu s kolegy v čele s Evou Holubovou skvěle odehrál Líbánky na Jadranu.

Klepla na lůžko dohnaly zdravotní potíže pramenící z hercovy červencové nehody na skútru. Svá zranění tehdy pořádně nevyléčil, nedopřál si potřebný klid. K tomu rychlé pracovní tempo a fyzické vytížení a tělo zkrátka řeklo dost. Herec v září zkolaboval přímo na jevišti a musel si přiznat, že je nejvyšší čas zvolnit.

Klid dodržoval tak poctivě - dokonce si na doporučení vypnul telefon -, že jej označovali za „nezvěstného“. Jeho návrat proto budil velká očekávání. Z toho důvodu jej na Václavské náměstí přivezl divadelní řidič, který s hercem zajel rovnou do garáží. Fotit se nechtěl.

„Měl jsem trochu trému, musel jsem si před představením přečíst text. Nikdy jsem totiž neměl tolik volných dní v kuse,“ přiznal Klepl, který se na jeviště vrátil s velkou chutí. „Kolegové mě podrželi a představení se, myslím, alespoň podle reakcí diváků, povedlo,“ dodal herec.

Divadlo pak dodává následující: Všechna další představení s Bobem Kleplem už budou odehrána dle plánu. Jsme rádi, že se Bob cítí dobře a může se plně věnovat svým rolím. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků