Denisa Nesvačilová s přítelem Honzou Melíškem

Denisa Nesvačilová s přítelem Honzou Melíškem Herminapress

První hezká fotka s přítelem, který přišel na její premiéru: Zrzka Denisa Nesvačilová chodí už rok s tímhle zpěvákem s knírem

1. listopadu 2018 8:16

Už rok budou spolu, ale společných fotografií je jako šafránu. Krásnou zrzku Denisu Nesvačilovou přítel, zpěvák kapely TH!S Honza Melíšek, moc často do společnosti nedoprovází. Její divadelní premiéru v Molièrově komedii Lakomec, v němž si zahrála Harpagonovu dceru, si ale ujít nenechal.

V Divadle Radka Brzobohatého všichni ocenil nejen Denisin půvab, který umocnila ještě zrzavější paruka, než jakou má herečka svoji vlastní hřívu, ale i jevištní výkony. Několikanásobné standing ovation na konci představení to jenom potvrdily. A v květinových darech se kytka od jejího Honzy rozhodně neztratila.

Denisa je s partnerem po nevydařených vztazích se synem známého herce Vilémem Postráneckým a režisérem Danem Pánkem konečně opravdu šťastná. Opravují spolu chalupu po jejím dědečkovi a plánují i další společnou budoucnost. Denisa by se už pomalu nebránila ani dětem, jen musí ještě minimálně do června, kdy natáčí poslední scény z filmu Přes prsty, počkat. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků