Zradil ji kostým. Ne všichni si toho v hledišti ale všimli.

Zradil ji kostým. Ne všichni si toho v hledišti ale všimli. Foto: Michal Skramuský

Otvor na zadku před tisíci diváků. Jak zpěvačka ustála nepříjemné faux pas?

Další zdolanou metu má za sebou Olga Lounová (40). Zpěvačce se podařilo vyprodat Forum Karlín, kde předvedla zajímavou show plnou akrobatických prvků a přitom také vysportovanou postavu v několika pestrobarevných kostýmech.

Olga se blýskla gymnastickými prvky hodnými cirkusu, které prováděla ve výšce patnácti metrů nad pódiem v gymnastickém kruhu. V jednu chvíli ji ale přece jen zradila výbava. „Hned na začátku koncertu se mi rozlepil suchý zip na kombinéze přesně na zadku, takže to vypadalo, že tam mám obrovskou díru. A těsně před akrobacií se mi odlepil port, naštěstí si jeden z tanečníků všiml a běžel mi pro lepenku, jinak by ze zpívání během akrobacie nebylo nic,” popsala Olga problémy na koncertu, které byly ale naštěstí rychle vyřešeny.

Zpěvačka je nyní ve své životní formě a je to vidět. Během koncertu vystřídala nespočet vyzývavých kostýmů, ale i rockových obleků a ve hře byly i elegantní bílé šaty. V narvané hale s třítisícovou kapacitou představila jak staré známé songy, tak i nové písničky. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků