Dominika Mesarošová konečně ukázala syna a prozradila jeho jméno.

Dominika Mesarošová konečně ukázala syna a prozradila jeho jméno. Foto: Marcela Kramářová

Dominika Mesarošová se konečně pochlubila fotografií svého miminka. Prozradila i synovo jméno, které v Česku nikdo jiný nemá

Kousek ručičky, kočárek, pokojíček. Víc neukázala. Modelka Dominika Mesarošová (37) dlouho tajila nejen synovo jméno, ale i podobu. „Chtěla jsem si ho nějaký čas užít jenom pro sebe,“ svěřila Super.cz, když se nám konečně odhodlala poslat synovu fotografii.

Rozhodně to nebylo kvůli tomu, že by se chlapeček narodil s růžky, anebo měl končetiny jako chobotnice. Můžeme konstatovat, že na tradiční fotce v kožešince leží úplně normální zdravý hezký chlapeček.

„Dnes je mi měsíc. Přišel čas, abych vám svým jménem oznámil, že dne 19.9.2018 v 9:07 hod, 3.650 gramů 53 cm, vydalo bříško mojí maminky tajemství se jménem Elián Novotný,“ podělila se ve zprávě Dominika konečně i se synovým jménem.

To je hodně neobvyklé, takže nás zajímalo, jak na něj Dominika přišla. „To jsem si vymyslela. Sama si ho tak poskládala z písmenek. Maminka je kreativní. Elián je jedinej v ČR. Jsem pyšná maminka,“ vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků