Meghan v Austrálii oblékla sáko z dílny Sereny.

Meghan v Austrálii oblékla sáko z dílny Sereny. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Přátelství s Meghan se jí vyplatilo: Vévodkyně v Austrálii oblékla sako od Sereny Williams. Líbí se vám?

Nic nemůže módní kolekci udělat lepší reklamu než vévodkyně ze Sussexu (40), která je během návštěvy Austrálie sledovaná na každém kroku. Serena Williams neopomenula zmínit, že sako, v němž Meghan zavítala do města Dubbo, je jejím dílkem.

Slavnou tenistku moc potěšilo, že si vévodkyně na státní návštěvu s sebou přibalila kousek z její kolekce. Meghan v něm ustála déšť a dojemně se objímala s pětiletým chlapcem. Serena pohotově reagovala na Instagramu, kde v příspěvku k fotce z Austrálie přidala svoji ve stejném outfitu a napsala „To je můj výraz, když mám na sobě stejné sako jako Meghan!“

Ani kampaň za několik miliónů dolarů by Sereně neudělala takovou službu jako Meghan. Tenistka a vévodkyně ze Sussexu jsou blízkými kamarádkami. Meghan jí rozhodně neposloužila jako „reklamní nosič“. Kdyby se v saku necítila dobře, určitě by sáhla po něčem jiném.

Serena se v květnu objevila na svatbě Meghan a Harryho, kam dorazila se svým manželem Alexisem Ohanianem. Vévodkyně zase přišla v červenci se švagrovou Kate tenistce fandit na Wimbledon. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků