Michael Jackson nechyběl v žádné řadě Tváře.

Michael Jackson nechyběl v žádné řadě Tváře. Foto: Super.cz/Archiv TV Nova

6× Michael Jackson v české Tváři: V kůži popového krále se ocitli Holišová, Kopečný i Burešová

Michael Jackson (✝50) je snad nejnapodobovanějším umělcem. V show Tvoje tvář má známý hlas se objevil už šestkrát. Která variace byla nejlepší?

Popovou legendu si vyzkoušela vítězka první řady Hana Holišová (42), která za Michaela sklidila obrovské ovace. S Thrillerem sice skončila třetí, ale předvedla nezapomenutelné představení.

Ve druhé řadě se Michaelem Jacksonem stal Roman Vojtek (50). Tehdy zazpíval hit Smooth Criminal a byl také třetí. Tatiana Vilhelmová (44) ve třetí řadě předvedla zpěváka v dětských letech, kdy ještě zpíval se svými sourozenci v kapele The Jackson 5. S Rockin Robin vyhrála a nakonec byla vítězkou celé řady, v jejímž finále Michaela Jacksona zazpíval Milan Peroutka (32). Vyfasoval píseň Black or White.

Jan Kopečný (33) si Michaela Jacksona vyzkoušel ve čtvrté řadě s písní Billie Jean. Král popu byl tehdy opět třetí. V posledním odvysílaném díle Tváře diváci jako Jacksona viděli skvělou Evu Burešovou (29). Překvapí vás, že s Dirty Diana byla také třetí? Všechny české variace na Michaela Jacksona najdete v galerii. 

Kdo byl jako Michael Jackson nejlepší?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků