Claire Holt

Claire Holt Profimedia.cz

Po tragickém potratu se hvězda Upířích deníků dočká vytouženého miminka. Tohle vzkázala ženám, které mají problém otěhotnět

Herečka Claire Holt (30), která se představila jako svérázná Rebekah Mikaelson v seriálu Upíří deníky a následně The Originals, oznámila radostnou novinu na svém Instagramu ve velmi emotivním příspěvku.

Na roztomilé fotografii je s manželem Andrewem Joblonem a jejich psíkem. „Moje srdce skáče štěstím. S radostí vám oznamujeme, že budeme mít miminko,“ svěřila se mladá herečka a sdílela se sledujícími bolestivou událost, která ji potkala v nedávné době.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

My heart is bursting. I’m so happy to share with you that we are having a baby! It still doesn’t feel real. These past few months have been filled with excitement, anxiety, tears, joy, uncertainty but most of all gratitude. You never forget the deep pain of loss. It dims with time but it informs many of your experiences. Our loss earlier this year was the darkest moment of my life. Yet, it made me infinitely more thankful for the precious baby growing inside me today. I want to take a moment to acknowledge all those struggling with miscarriage, infertility or any of the difficulties that come with bringing new life into the world. I know that these announcements can hurt. I’ve felt it all. My heart is with you and I pray that our story gives you hope. Thank you all so much for your love and support - I can’t wait to share this journey with you.

Příspěvek sdílený Claire Holt (@claireholt), Říj 11, 2018 v 1:24 PDT

„Pořád tomu nemůžu uvěřit. Poslední měsíce byly plné nadšení, úzkosti, slz, radosti, nejistoty a především vděku. Nikdy nezapomenete hlubokou bolest z takové ztráty. Chtěla bych říct všem ženám, které prodělaly samovolný potrat, mají problém otěhotnět nebo prodělávají jiné potíže v oblasti plodnosti, vím, že tato oznámení mohou bolet. Všechno jsem to cítila. Moje srdce je s vámi a modlím se, aby vám náš příběh dodal sílu,“ vzkázala Claire upřímně svým fanynkám.

V březnu herečka sdílela temné okamžiky svého života, kdy si prošla potratem. Přestože to pro ni byla velká ztráta, o to víc si cení toho, že se nyní stane maminkou, svěřila se dále. S Joblonem, kterého si vzala v první polovině roku poté, co v prosinci 2017 oznámili zásnuby, se tak mohou těšit na prvního potomka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

8.18.18 ❤️

Příspěvek sdílený Claire Holt (@claireholt), Srp 19, 2018 v 2:40 PDT

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků