Ornella Koktová je šťastná, že našla svoji kočku.

Ornella Koktová je šťastná, že našla svoji kočku. Michaela Feuereislová

Jedno oko nezůstane suché: Ornella našla po 37 dnech zuboženou kočičku, které se nevhodně zbavila její matka Monika Štiková

V Praze se v tuto chvíli pátrá hlavně po jedovaté mambě zelené, kterou ještě v Hlubočepích nenašli, paralelně ale probíhala další pátrací akce jenom kousek odtamtud. Na pražském Zličíně se Ornella Koktová (28) s částí své rodiny pustila do hledání kočky, kterou tam odvezla její matka Monika Štiková (49).

Zatímco mamba ještě nalezena není, hledání kočičky Sisi, kterou Štiková odvezla ke známé a ta ji vypustila uprostřed neznámého prostředí, kde zmizela, skončilo happy endem. Sisi už má Ornella doma, i když ve zuboženém stavu.

"Sisi je doma! Velká pátrací akce s tátou, Quentinkem a Ivkem (Charly byla v práci). 20 vteřin před naším odjezdem se zjevila. Je kost a kůže, má klíšťata. Ale je u nás a dáme ji dokupy! Děkuju všem, co pomáhali hledat! Konkrétně hlavně jedné paní ze Zličína!," vyvěsila Ornella dobrou zprávu na sociální síť. "Tak se nám podařilo společně po 37 dnech najít Sisi," pochlubil se i její táta Michal.

Teď ještě zbývá najít kočičku Lili, kterou Monika Štiková odvezla na statek do Zbuzan. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků