Kvůli dvojici Gabriela Lašková a Matěj Misař musel jeden pár ve zprávách skončit.

Kvůli dvojici Gabriela Lašková a Matěj Misař musel jeden pár ve zprávách skončit. Foto: Lenka Hatašová pro FTV Prima

Škatulata na Primě: Návrat Gábiny Laškové zamíchal kartami. Jedna dvojice musela ze zpráv pryč

Nová moderátorská dvojice od zítřka začne pravidelně uvádět Velké zprávy na Primě. Ale návrat Gabriely Laškové (31), které byl do páru po návratu z mateřské dovolené přidělen Matěj Misař, protože její bývalý kolega Roman Šebrle (46) zůstává po boku Evy Perkausové (27), znamenal konec pro jinou dvojku.

Zůstat mohly pouze tři dvojice a ve hře, kdo vypadne z kola ven, byly dva páry. Karel Voříšek a Klára Doležalová a Tomáš Hauptvogel a Terezie Tománková, dříve Kašparovská. Samozřejmě, že se neházelo korunou, ale na Primě se řešilo i uplatnění oblíbených zprávařů. Nakonec ve hlavních zprávách zůstanou Karel s Klárou, ale i o Terezii a Tomáše bude v jejich domovské televizi postaráno.

Služebně nejstarší moderátorka Tománková bude nadále uvádět nedělní Partii. "Navíc povede internetovou redakci publicistiky, kde mezi pořady aktuálně patří Názory bez cenzury a připravují i se i další formáty a talk show," upřesnil PR specialista Adam Halmoši. V internetové redakci najde uplatnění i Tomáš Hauptvogel. Od října se stává šéfredaktorem internetového zpravodajství. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků