Anna K. má po překonání rakoviny ještě více chuti do života.

Anna K. má po překonání rakoviny ještě více chuti do života. Foto: Goran Tačevski

Tomu neuvěříte: Anna K. vyhrála nad rakovinou a vypadá teď lépe, než kdy předtím

Dva roky poté, co zpěvačka Anna K (55) oznámila, že bojuje s rakovinou prsu, by asi nikdo nepoznal, že snad někdy s touto zákeřnou nemocí bojovala. Krásná Anna má vlasy snad ještě delší než před nemocí a vypadá naprosto úžasně. Podívejte se na její krásné fotky ve fotogalerii.

Anna K. v současnosti připravuje svou již osmou desku a jak je poslední dobou zvykem, znovu spojila své síly se svým partnerem Tomášem Varteckým. S cédéčkem právě finišují, neboť již koncem listopadu jde na pulty obchodů. Zpěvačka proto vyhlásila pro své fanoušky soutěž. K písni Holka modrooká může kdokoli z nich vytvořit klip. Ten vítězný se dočká i uvedení v televizi.

Na desce se mimo jiné objeví i dnes již hitovka Píseň o slzách. "Tahle píseň vznikla v době, kdy jsem procházela těžkou životní zkouškou a proto je pro mne velmi, velmi osobní. Napsal ji můj přítel Robert Kodym po jednom našem dlouhém telefonickém rozhovoru a dokonce použil do textu některé naše společné esemesky. Natočila jsem ji s Wanastovkama a Pavlem Karlíkem a přála jsem si, aby záměrně zněla trochu jako jejich věci. To se myslím podařilo," uvedla Anna K. závěrem. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků