Robbie Williams a jeho žena Ayda se díky náhradní matce dočkali třetího dítěte.

Robbie Williams a jeho žena Ayda se díky náhradní matce dočkali třetího dítěte. Profimedia.cz

Zpěvák Robbie Williams a jeho žena jsou trojnásobnými rodiči. Miminko jim porodila náhradní matka

7. září 2018 11:05

Manželka zpěváka Robbieho Williamse (45) Ayda (39) na sociální síti zveřejnila nečekanou novinku, jejich rodina se rozrostla o dalšího člena, respektive členku. Dceru Coco páru porodila náhradní matka.

„Drželi jsme si tajemství! Jsme nadšení, že s vámi můžeme sdílet, že se nám narodila holčička... Vítej na světě Colette (Coco) Josephine Williams!“ začala Ayda svůj text, který v pátek sdílela s fanoušky.

V jeho pokračování píše, že dostat se „sem“ byla „velmi dlouhá a složitá cesta“, a proto svůj záměr rozšířit rodinu drželi v tajnosti. Uvedla také, že holčička je biologicky jejich a že jsou náhradní mamince neskonale vděční. Fanoušky poprosila o respektování dceřina soukromí.

Robbie a Ayda spolu mají již za pár dní šestiletou dceru Theodoru a o dva roky mladšího syna Charltona. Manželé spolu kromě soukromí momentálně sdílejí také pracovní záležitosti. Oba jsou porotci nové řady britského X Factoru. Do lavice zasedli po podepsání kontraktu na 10 miliónů liber, informuje Daily Mail.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I spy with my little eye an extra little hand So we have been keeping a very special secret! We are delighted to share with you that we have had a baby girl….welcome to the world Colette (Coco) Josephine Williams!! It has been a very long and difficult path to get here, which is why we have kept it on the down low. Family comes in all forms, and this little lady, who is biologically ours, was carried by an incredible surrogate mother, to whom we will be eternally grateful. We are over the moon to have this beautiful baby girl in our lives and so blessed that we live in a world which makes this possible. As with Teddy and Charlie, we ask that you respect Coco’s privacy and allow us to grow into our new team of 5! #TeamWilliams

Příspěvek sdílený Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams), Zář 6, 2018 v 11:46 PDT

Zprávu o narození třetího potomka sdílela zpěvákova manželka Ayda Field Williams na sociální síti.  

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků