Dcera Sandry Parmové Emily

Dcera Sandry Parmové Emily Foto: archiv S. Parmové

Dcera Sandry Parmové oslavila 1. narozeniny. Podívejte se, jak je „akční“ Emilka rozkošná

Moderátorka zpráv na Primě Sandra Parmová (37) ukázala archivní snímek, na kterém je jí přesně jeden rok. Právě roční narozeniny oslavila i její dcera Emily. A podle záběrů je jasně vidět, jak jsou si obě podobné.

Pro dárky si Emilka přišla sama. "Těsně před narozeninami totiž začala chodit, a tak na ni teď musíme dávat ještě větší pozor než dřív. Je neskutečně akční,“ řekla Super.cz Sandra.

Narozeniny slavili dvakrát. "A trochu opožděně, aby mohli dědečci i babičky a užila si to v kruhu rodinném. Dort jsem pekla, abych měla jistotu, že v něm budou jen věci, které může jíst. Byl hodně ovocný, vše ze zahrádky, a myslím, že jí chutnal," říká moderátorka.

Co nakonec vybrali za dárek? "Nad dárkem jsme dlouho přemýšleli a nakonec jsme konečně dodělali její pokojík a přetvořili ho na růžové holčičí království plné polštářů a hraček," prozrazuje.

Povahově je prý Emilka hodně po otci Pavlovi. "Podoba se pořád mění, ale myslím, že něco ze mě určitě má. Minimálně to, že vlasy jí pořádně začínají růst až teď v jednom roce, jak jsem to měla i já," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků