Kristina Kloubková se v poslední době dost změnila.

Kristina Kloubková se v poslední době dost změnila. Foto: Instagram K. Kloubkové

Zamilovaná hvězda Televizních novin se změnila k nepoznání! Co se to s ní jenom děje?

Láska dělá s moderátorkou Kristinou Kloubkovou (46) opravdové divy! Od té doby, co je opět zamilovaná, se totiž doslova mění před očima. Bohužel ne tak úplně v pozitivním slova smyslu.

Zatímco dřív byla za každých okolností jako ze žurnálu, dnes dává přednost ledabylé image. Místo upraveného mikáda tak nosí přirozený rozcuch nebo ulíznutý culík a make-up schovala hluboko do šuplíku. Na nenalíčené tváři však ještě více vynikají vystouplé lícní kosti a propadlé tváře a také na fotce v plavkách z nedávné dovolené je zřejmé, že moderátorka v poslední době dost zhubla.

Ubývání na váze Kristina přisoudila nadbytku práce a popřela, že by se snažila udržovat štíhlou linii kvůli příteli Václavu Kunešovi, který se živí jako tanečník a choreograf. Ten ji prý naopak nabádá, aby pár kilo přibrala.

Moderátorka se navíc ještě na jaře dušovala, že ztracená kila už nabírá zpět. Mezitím však uběhlo několik měsíců a sympatická blondýnka stále viditelně strádá. Pokud je tedy v novém vztahu spokojená a šťastná tak, jak prezentuje na sociální síti, co potom stojí za její velkou změnou? 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků