Kamila Moučková

Kamila Moučková Herminapress

Hlasatelka Kamila Moučková po vážné zlomenině krčku utrpěla další úraz

Na letošní prázdniny legendární hlasatelka Kamila Moučková (90) opravdu jen tak nezapomene. Minulý měsíc si při nešťastném pádu zlomila krček v kyčli, kvůli čemuž následně podstoupila operaci v mělnické nemocnici. Z ní pak byla převezena na pražské Malvazinky na rehabilitační kliniku, kde se měla po úrazu zotavit. Když už ale byla z nejhoršího venku, utrpěla další úraz!

„Když jsem šla v noci na toaletu, zase jsem spadla,“ svěřila Blesku Moučková. Tentokrát se ale naštěstí pád obešel bez závažného zranění. „Mám jen modřiny,“ dodala s úlevou v hlase.

Po nešťastné události se první dámě televize, jak bývala někdy přezdívána, opět vrací chuť do života a pilně cvičí, aby byla co nejdříve opět v kondici. Sílu jí dodává také dcera Kateřina, která ji navštěvuje každý den. Slavná hlasatelka, která během okupace v roce 1968 z televizní obrazovky promlouvala k občanům, navíc stále doufá, že se bude moci zúčastnit vzpomínkové akce u příležitosti blížícího se výročí této významné události našich dějin. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků