Kdo byl v Talentu nejlepší?

Kdo byl v Talentu nejlepší? Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

6 vítězů Talentu: Vybavíte si ještě soutěžící, kteří si odnesli pohádkovou výhru?

Na televizní obrazovku se vrací oblíbená show Česko Slovensko má talent. V obou republikách je stále dostatek zpěváků, tanečníků, artistů, kouzelníků a dalších umělců, kteří jsou připraveni ohromit diváky svými dovednostmi.

Talent se u nás dočká už sedmé řady, takže je za čím se ohlédnout. Od 31. srpna bude výkony soutěžících hodnotit porota, v níž zasedne Jakub Prachař (39), Diana Mórová (53), Jaro Slávik (48) a nová posila Marta Jandová (48). Do vyhlášení dalšího vítěze je zatím daleku. Podívejte se na ty, kteří uspěli v předchozích ročnících.

Dae Men (2010)
Úspěšný televizní formát měl v Česku premiéru v roce 2010. Vítězem se tehdy stalo pánské akrobatické duo Dae Men. Zdeněk Moravec a Petr Horníček vyhráli 100 tisíc eur a možnost vystoupit v Las Vegas.

Atai Omurzakov (2011)
O rok později se stal vítězem tanečník Atai Omurzakov z Kyrgyzstánu. Někteří diváci namítali, že by neměl cizinec v československém Talentu vystupovat, ale to na výsledku nic nezměnilo.

Jozef Pavlusík (2012)
V dalším ročníku se kromě finanční odměny hrálo také o cestu kolem světa. Na tu se vypravil slovenský operní pěvec Jozef Pavlusík.

Miroslav Sýkora (2013)
Další řada se nesla ve stejném duchu. Také v roce 2013 uspěl Slovák zpívající operní árie. Vítězem se stal Miroslav Sýkora (34).

Gyöngyi Bodišová (2015)
Po roční pauze diváky ohromila Slovenka Gyöngyi Bodišová. Skromná zpěvačka s pohnutým osudem porotu i diváky ohromila už na castingu a dotáhla to až k vítězství.

Act 4 (2016)
V zatím poslední odvysílané řadě Talentu uspěla dívčí sestava Act 4. Holky porotu okouzlily akrobacií na kolech. 

Kdo byl nejvýraznějším vítězem Talentu?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků