Lucie Gelemová a Felix Slováček si užívají volno na jihu Čech.

Lucie Gelemová a Felix Slováček si užívají volno na jihu Čech. Foto: Instagram L. Gelemové

Vitálního Felixe nezastaví ani tropy: Gelemová (35) Slováčka (75) hýčká na dovolené. Místo v plavkách ho zvěčnila na kole

Saxofonista Felix Slováček (80) se má jako v ráji. Jeho výrazně mladší přítelkyně Lucie Gelemová (40) dbá na to, aby se měl jako v bavlnce.

Jen by v obrovském horku, které momentálně panuje, měla dát pozor na to, aby Felix nepřeceňoval své síly. Ambiciózní výtvarnice se na sociální síti pochlubila snímkem z romantické dovolené na jihu Čech.

Malebná krajina zlákala Lucii a Felixe k projížďce na kole a toulkám po přírodě. Nechyběl ani odpočinek v trávě a posezení na čerstvém vzduchu. „Jihočeské inspirace, paráda!“ rozplývala se Gelemová, jež dbá na to, aby Felix patřil k vitálním seniorům.

Rozesmátá výtvarnice v krásném kraji jistě našla dostatek inspirace pro svá další díla. A nemusí se nutně jednat jen o portréty politiků.

Možná by mohla namalovat Felixe v plavkách. Snímek polonahého Slováčka, který před časem zveřejnila na sociální síti, totiž vzbudil velký rozruch. A umění je přece o emocích... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků