Marie Doležalová se s partnerem těší na prvního potomka. Poslední dny před porodem však komplikuje počasí.

Marie Doležalová se s partnerem těší na prvního potomka. Poslední dny před porodem však komplikuje počasí. Foto: Super.cz/ Finále Plzeň, Instagram M. Doležalové

Marie Doležalová pár dní před porodem: Tropické teploty dávají nastávající mamince zabrat

Každým dnem Marie Doležalová (36) přivede na svět svého prvního potomka, kterého se už nemůže dočkat. Radost jí však kazí počasí. Kvůli tropickým teplotám, které se v Česku drží už několik týdnů, těhotná herečka doslova trpí.

Malé světýlko naděje jí svitlo při spršce, která před pár dny svlažila rozpálené pražské ulice. „Ono p-r-š-í!!! Raduju se za dva!“ jásala slavná těhulka na sociální síti. Nadšení jí ale vydrželo jen krátce, neboť teploty se brzy vyšplhaly opět přes tropickou třicítku. „Holky, vám všem, co to máte za pár, přeju hodně ledu a větráků!!! A ať nám ranní sluníčko přes žaluzie kreslí pruhy na těla!“ postěžovala si herečka u fotky s odhaleným těhotenským pupkem.

Marie čeká potomka se svým partnerem Markem Zelinkou, kterého poznala během účinkování v soutěži StarDance. Zda to bude holka, nebo kluk, si zatím hvězdný pár nechává pro sebe. Můžeme jen doufat, že se herečka brzy pochlubí fotkou z porodnice, kde nám novorozeně ukáže.  

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků