Drogy jsou jejím prokletím.

Drogy jsou jejím prokletím. Profimedia.cz

Už zase v tom lítá: Slavná zpěvačka (25) se předávkovala drogami a skončila v nemocnici

25. července 2018 7:40

Je to smutný příběh. Demi Lovato (26) se jako zpěvačka dostala až na vrchol, ale neodolala nástrahám šoubyznysu. Drogy jsou pro ni prokletím, které ruinuje její kariéru.

Americká zpěvačka se proslavila už v 15 letech. Jako teenagerka se přes alkohol a marihuanu dostala ke kokainu. I když má za sebou pobyt v léčebné, opět sáhla po návykových látkách. Fanoušci mají o Demi velký strach.

V pondělí byla podle serveru TMZ převezena do nemocnice po předávkování heroinem. Celebrity jako Ellen DeGeneres, Ariana Grande, Cardi B či Joe Jonas jí okamžitě vyjádřily podporu. Tu bude závislá Demi potřebovat.

Pozdější informace sice heroin vyvrátily, ale potvrdily, že se zpěvačka předávkovala nespecifickou návykovou látkou. „Demi je při vědomí a obklopená rodinou, která všem děkuje za projevenou lásku, modlitby a podporu. Některé zveřejněné informace se nezakládají na pravdě. Příbuzní žádají o respektování soukromí. Prioritou je pro ně Demino zotavení,“ sdělila zpěvaččina mluvčí.

Fanoušci začali mít o Demi obavy po zveřejnění nové sklady Sober, v níž se omlouvá rodičům za své selhání a slabost. Nyní se ukázalo, že text opravdu odrážel současnou realitu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků