Karel Gott se objeví v pohádce Když draka bolí hlava. Video: Petardaproduction

Společný song je na světě: Poslechněte si Karla Gotta a jeho dceru Charlotte v titulní písni nové pohádky

Když získal Karel Gott (79) jednu z rolí v připravované pohádce Když draka bolí hlava, bylo jasné, že i on se ujme nazpívání titulní písně. S tím mu pomohla jeho šikovná dcera Charlottka (12). Po pár měsících čekání je jejich společná píseň na světě a nejen to. Světlo světa spatřily spolu s videoklipem také jejich první záběry z pohádky.

„Původně jsem dostal nabídku vybrat si ze dvou rolí, a to buď roli krále, nebo kováře. Nakonec jsem se rozhodl pro roli kováře, protože budu mít větší možnost zahrát si s dětmi. S Charlottkou, která mi bude sekundovat jako moje pohádková vnučka Barborka, a s pohádkovým vnukem Tomíkem, kteří přijedou za babičkou a dědou do kovárny a tráví zde prázdniny,“ svěřil během natáčení Gott.

Ve videoklipu je vidět také jeho mladší dcera Nelly (10), která se v pohádce také objeví a s účinkováním před kamerou měla první zkušenost. Poprvé si tak zahrála hned se svým tatínkem.

„Obě holčičky jsou velmi talentované a z mého pohledu věrohodné,“ prozradil Gott k pohádce Když draka bolí hlava, která je plánována na 24. října. 

Eliška Vinterová Super.cz


Iva Kubelková

Iva Kubelková Foto: Instagram I. Kubelkové

Je to kočka i po dvou dětech: První láska Jaromíra Jágra se pochlubila sexy postavičkou v plavkách

Také modelka, herečka, moderátorka i zpěvačka Iva Kubelková (42) vyrazila za dovolenkovými radovánkami do zahraničí.

Konkrétně si vybrala Španělsko a Barcelonu. Žena mnoha povolání si potřebovala odpočinout, což byla příležitost k tomu, nechat se zvěčnit v plavkách.

A protože se Iva pořád pyšní výstavní figurou a svůdnými ženskými přednostmi, nebyl pro ni problém snímek v plavkách zveřejnit.

„Tohle si zasloužím, Barcelona,“ chlubila se na sociální síti kráska, která kdysi dávno chodila i s Jaromírem Jágrem (47).

Teď už ale léta žije po boku partnera Georga Jiraska, s nímž má dvě dospívající dcery - čtrnáctiletou Natálii a devítiletou Karolínu. 

Anna Veškrnová Super.cz


Časová osa článků
Všichni finalisté Muže roku včetně prezidenta soutěže pózovali s tygrem... Super.cz

Tohle není špatný vtip: Vietnamského finalistu Muže roku podrápal na soustředění v Jeseníkách tygr

O víkendu proběhlo soustředění již 19. ročníku soutěže Muž roku. Akce se už podruhé konala v Jeseníkách, konkrétně v Schottových lázních v obci Lipová.

Nedaleko se nachází zoopark, kam se tucet mladých mužů jelo vyfotit se zvířaty. Loni setkání s tehdy dvouletým tygrem ussurijským zvládli všichni bez problémů, ostatně byl v kleci. Letos ale přibylo desetiměsíční kotě tygra, samice Daenerys, která je ještě hravá a majitel se nebojí vzít si ji na vodítko.

Společné organizované focení proběhlo bez problémů, někteří z chlapců ale zatoužili ještě po selfíčku se šelmou. A finalista číslo dvě, Cao Thanh Tung, přezdívaný Tomáš, měl smůlu.

Kočička si chtěla hrát. Měl kliku, že vyvázl jen s pár šrámy a potrhaným trikem. "Kočička byla hravá, ale nemyslím si, že bych vystavil kluky smrtelnému nebezpečí. A kdyžtak jsou všichni dobře pojištění a já mám za sebou záchranářský kurz. Jednou bych chtěl vyzkoušet i defibrilátor," trochu černě zažertoval prezident soutěže David Novotný.

Jinak si ale kluci jako obvykle užili nabitý program včetně přehlídek jak v oblecích, tak v trenkách nebo plavkách. Někteří se prošli po mole poprvé a také premiérově odpovídali na dotazy moderátorky obou večerů Lenky Špillarové.

Mají za sebou i kurz rétoriky s Janem Přeučilem a teď už na sobě musí zamakat, aby co nejlépe reprezentovali na finále, které proběhne 24. srpna tradičně v Náchodě. "Pár z kluků by mělo ještě trochu zhubnout a nabrat svalovou hmotu, ale věřím, že se jim to povede," uzavřel Novotný. 

Saša Šeflová Super.cz


Časová osa článků
Křtiny prince Louise byly příležitostí k pořízení oficiálních snímků. Více v článku

Křtiny prince Louise byly příležitostí k pořízení oficiálních snímků. Více v článku Profimedia.cz

Šťastná Kate s miminkem obklopená rodinou: Na oficiálních snímcích nechybí šik teta Meghan ani prarodiče

Kensingtonský palác uveřejnil čtyři oficiální snímky ze křtu prince Louise a svět to nemůže rozdýchat. Level roztomilosti na prvním snímku, kde Kate drží v náručí svého nejmladšího potomka, se nedá vyčíslit.

Louis (12 týdnů) prospal celý obřad, ale na snímku v zahradách Clarence House je zachycen s očkama otevřenýma. Fotky pořídil fotograf Matt Holyoak a opravdu si může mnout ruce nad důstojně odvedenou prací.

Na dalším snímku jsou pouze Kate, William a děti Charlotte, George a Louis. Na jiné fotce se k nim připojili Charles s Camillou a Harry s Meghan. Na posledním rodinném snímku pak dominuje rodina Kate. Na křtu nebyla přítomna ani královna Alžběta, ani princ Philip, kteří chybí i na fotografiích. Starší sourozenci prince Louise jsou samý úsměv a my se na snímky nemůžeme vynadívat.

Kristýna Janoušková Super.cz


Časová osa článků
Jaime King

Jaime King Profimedia.cz

Vrací se k focení? Subtilní herečka s modelingovou i drogovou minulostí se objevila v reklamě na plavky

Do šoubyznysu vstupovala Jaime King (39) jako modelka, dnes je populární herečkou. Naposledy se o ní však bohužel nepsalo v souvislosti s rolemi, ale s útokem muže na její vůz, v němž seděl hereččin čtyřletý synek James.

Útočník před zraky Jaime rozbil přední a boční sklo vozidla, malému chlapci, který seděl vzadu, se naštěstí nic vážného nestalo. Krátce poté King řekla: „Snažím se zůstat silná pro své děti. A nejen pro ně, ale pro každou oběť.“ S manželem Kylem Newmanem má ještě mladšího Lea.

King na modeling nezanevřela, i když jeho začátky v jejím případě byly bohužel dramatické. Nablýskaný byznys s sebou přinesl nejen obdiv, popularitu, krásné oblečení a šperky, ale také drogy. Heroin King brala už jako teenagerka, skončila tehdy na odvykačce. Její tehdejší partner zemřel v pouhých 21 letech.

Vedle natáčení, letos filmografii rozšířila o snímky Plán útěku 2 nebo Debbie a její parťačky, nedávno přijala nabídku na focení plavek. Jak dopadlo, se podívejte pod článkem. 

Lucie Sieglová Super.cz


Časová osa článků