Moderátorka si užívá na dovolené v Řecku.

Moderátorka si užívá na dovolené v Řecku. Foto: Super.cz/instagram E.Decastelo

Z tohoto pohledu musí být i bohové šílení: Zraněná Eva Decastelo se pochlubila nadupaným dekoltem v bikinách

S tímhle poprsím by i řecké bohyně strčila do kapsy. Eva Decastelo (40) vyrazila s celou rodinou na dovolenou k moři. „Jsem v Řecku na Krétě, s manželem a se všemi třemi dětičkami, Eliasem (15), Míšou (9) a Zuzankou (7),“ svěřila Super.cz moderátorka, která místo radovánek s rodinou ve vodě ale zásobuje svůj Instagram jednou sexy fotkou vedle druhé.

A důvod to má jediný. Moderátorka se totiž nešikovně poranila a při vstávání z lehátka si prý zlomila jeden z prstů na pravé noze. Jak se jí to mohlo povést, je opravdu záhadou, nicméně Eva má na dovolené nyní klidový režim a během tlumení bolesti ze zlomeniny má čas také na focení, které sklízí u jejích fanoušků velký úspěch.

Kladné ohlasy získala zejména její poslední nahá fotka, na které se pochlubila svými vnadami. Sexy snímek zaujal nejen mužskou polovinu jejích obdivovatelů, ale také kolegyni z Primy Lenku Špillarovou, která už Evu začala podezřívat, že musí být v jiném stavu. „Pozor nejsem těhotná, jen tlustá,“ vyvrátila to s humorem sobě vlastním Decastelo. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků