Ricky Martin

Ricky Martin Foto: Super.cz/Profimedia.cz

5 žhavých fotek Rickyho Martina s odhalenou hrudí: Své vypracované tělo letos roztančí v Praze

2. července 2018 14:54

Tento interpret se nejen dobře poslouchá, ale příjemně se na něj také dívá. Ricky Martin sice za čtyři roky oslaví padesáté narozeniny, ale postavu by mu mohli závidět i o generaci mladší muži.

V galerii jsme pro vás připravili výčet snímků, na nichž je tento hřebec bez vrchního dílu oblečení. Ricky svou muskulaturou potěší i české fanoušky.

Po květnovém vystoupení Enriqua Iglesiase (43) bude Ricky Martin dalším krasavcem vyznávajícím latinské rytmy, který vystoupí v pražské O2 areně. Jeho koncert je naplánovaný na 9. září.

Několikanásobný držitel ceny Grammy k nám dorazí po návštěvě Španělska, kde v průběhu srpna a září odehraje koncerty v deseti městech. Do Česka, které je zatím jedinou další potvrzenou destinací v rámci turné, přiveze vyšperkovanou show a samozřejmě ty největší pecky jako La Bomba, La Copa de La Vida a Livin La Vida Loca, ale i novější hity Vente Pa' Ca a Fiebre.

Vystoupení horkokrevného krasavce potěší muže i ženy. Zpěvák v roce 2010 oznámil, že je homosexuál. Žije se svým manželem, syrským malířem Jwanem Yosem v Los Angeles, kde společně vychovávají devítiletá dvojčata Mattea a Valentina, jejichž otcem je zpěvák. Zda-li dorazí do České republiky i se svou rodinou, zatím není známo. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků