Monika Štiková se vrhla na výdělečnou činnost.

Monika Štiková se vrhla na výdělečnou činnost. Foto: Facebook M. Štikové

To je snad špatný vtip! Máma Štiková prodává za tisíce vstupenky na společně strávený den

Tady končí veškerá legrace. Monika Štiková (48) si po odvysílání kontroverzní reality show Štiky připadá jako hvězda první velikosti a domnívá se, že má spoustu fanoušků, kteří jsou ochotni za setkání s ní sáhnout do peněženky.

Když slovenský pár Martin Jakubec a Božanka nabízeli vstup na jejich svatbu za 150 eur, znělo to jako špatný slovenský vtip. Něco obdobného se ale bohužel děje i u nás. Zbohatnout na lidech se špatným vkusem a sběratelích bizarních zážitků se rozhodla i máma Štiková.

„Konečně jsem se rozhodla na základě vašich přání a postřehů pořádat „Den se Štičkama“. Den by zahrnoval welcome drink, společné vaření a oběd, bowling s dárečkem pro vítěze, společné focení a jako dáreček společné fotky s podpisem a věnováním,“ projevila Monika na sociální síti vrchol nesoudnosti.

„Nepřijdete... nezažijete,“ dodala a přidala mail na rezervace. Za setkání, jehož se dle přiložené fotografie nejspíš zúčastní i dcera Charlotte Štiková (24), si účtuje 3 000 českých korun. Její ambice vydělat na hrstce svých příznivců jsou naprosto mimo lidské chápání. I opravdové hvězdy jako Lucie Bílá nebo Lucie Vondráčková totiž pořádají srazy pro fanoušky, kde nemusí platit ani korunu. 

Zaplatili byste 3 000 Kč za setkání s Monikou Štikovou?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků