Zpěvačka to zkoušela v modelingu. Super.cz

Věřili byste tomu? Míša Nosková začínala v patnácti letech jako modelka, soutěžila na Miss a chodila přehlídky v plavkách

Zpěvačka Míša Nosková (39) coby náctiletá netoužila být jen zpěvačkou, ale hlavně modelkou. Absolvovala dokonce modelingový kurz a za sebou má i přehlídky. A to dokonce v plavkách. A soutěžila i o titul Miss.

"Byla jsem v patnácti letech v soutěži Miss poupě, neskončila jsem moc dobře. Ve volné disciplíně jsme měly vaření, měly jsme nazdobit palačinku, dopadla jsem nejhůř. Taky jsem měla trošku větší zadek, větší stehna, nebyla jsem úplně ideál krásy. Asi jsem měla pocit, že by to mohlo projít. Všechno bylo špatně," řekla Super.cz Míša.

"Dokonce jsem chodila do modelingového kurzu, všechno jsem se pečlivě učila, mám doma i diplom. Vlastně jsem vystudovaná modelka," směje se s tím, že v rodném Brně i předváděla na módních show.

"Šla jsem v Brně asi dvě přehlídky, dokonce i plavky. Rychle jsem od toho utekla, zhodnotila jsem, že to zpívání bude víc oblečený, že to bude zábavnější," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků