Dominika Myslivcová není žádná stydlivka.

Dominika Myslivcová není žádná stydlivka. Foto: Michaela Feuereislová, archiv D. Myslivcové, Michaela Feuereislová

Dobrý den, podprsenku ven. Myslivcová předčila talent finalistů SuperStar tím, že rovnou ukázala podprsenku

I když se pokouší uplatnit jako zpěvačka a její klipy sbírají astronomické hodnoty sledovanosti na internetu, tak je třeba uznat, že je se zpěvem na štíru. Dominika Myslivcová (28) si je vědoma toho, že by v konkurenci deseti finalistů aktuální řady SuperStar naprosto neuspěla.

Na párty pořádané na střeše pražské Kotvy přesto sklidila mezi fotografy velkou pozornost. Stačilo si totiž vzít výrazný outfit i barvičky a zájem fotografů byl zajištěný. Blondýna vyrazila na akci v jak jinak, než růžovém topu, který byl tak odvážně řešený, že kompletně odhaloval podprsenku zdobící krystaly.

„Večírek jsem si užila moc. Na Superstar koukám pravidelně, takže jsem se těšila, až finalisty uslyším zpívat na vlastní uši," nechala se slyšet Dominika, které jsme se ptali na jejího oblíbence.

„Musím říct, že všichni jsou moc talentovaní a těžko říct, kdo z nich je ten nej. Favority mám, je to Eliška Rusková a Jakub Pružinský," říká česká Barbie, která se snaží také zpívat.

„Konkurence je zdravá," směje se Dominika a s úsměvem dodává: „Ale teď vážně.. já se s nikým nesrovnávám, ani nesoutěžím, nejsem nějaká extra zpěvačka, hudbu dělám hlavně pro radost," uzavřela. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků