Tokhi Super.cz

Tenhle sympaťák dostal i Ilonu Csákovou: Na vystoupení největší bubenické kapely v Česku si ale radši vezměte špunty do uší

Bubeník Tokhi je v branži hodně známý. Také na křest jeho desky s kapelou Groove Army dorazila řada známých tváří a jednou z kmotřiček byla dokonce Ilona Csáková (52), která prý kdysi na bubenickou kariéru také pomýšlela.

"Projekt Groove Army funguje asi pět let. Ale teď jsme dostali pocit, že bychom měli hrát i na pódiích, že by to neměla být jen bubenická show, kdy jsme hráli na různých openinzích, na průvodech nebo sportovních utkáních. Ale nebyla to kapela, asi byste to nechtěli poslouchat hodinu v kuse," vysvětlil Tokhi.

Vystoupení je ovšem určené spíše pod širé nebe, na letní festivaly a podobně. Když svoji show bubeníci předvedli v menším klubu, tak pro jistotu návštěvníkům křtu rozdali špunty do uší. "Tenhle bordel se považuje za muziku, když je to na odpovídajícím prostoru," smál se Tokhi, s jehož bubenickou skvadrou prý budou časem vystupovat i známí zpěváci. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků