Rozdíl asi jednoho měsíce.

Rozdíl asi jednoho měsíce. Foto: Instagram D. Kobzanové

Diana Kobzanová po dvou týdnech od porodu ukázala figuru v plavkách a dceru Lily. Vytvořila si vlastní klon

Uběhly již dva týdny od doby, co Diana Kobzanová (40) přivedla na svět dcerku Lily. Až nyní se modelka se svým druhým dítětem pochlubila prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram (doposud tak učinil pouze její partner Michael Frolík). Není se čemu divit, neboť si Diana chrání soukromí a s informacemi tohoto typu šetří.

„Lily se narodila 23. 4., měla 3,1 kg a 50,5 cm. Chudák, není vůbec in, dostala jen jedno křestní jméno, takže hned od narození je prostě rebel,” vtipkovala v Česku známá modelka a moderátorka v komentáři k fotce.

Z fotek to sice není úplně zřejmé, ale Kobzanové je dcera podobná prý stejně, jako prvorozená Ella. „Frolda (Michael Frolík, hokejista NHL a partner modelky, pozn. red.) je lehce zklamán, prý jsem si vyrobila dalšího klona, ale já ho ujišťuju, že se to určitě změní. Všichni ho totiž urputně přesvědčujou, že Ella je bohužel celá já. Jako kdybych nebyla dostatečně krásná, nebo co,” smála se Diana Kobzanová.

Bývalá královna krásy odjela rodit na Floridu do Boca Raton, kde prožívá šestinedělí mnohem příjemnějším způsobem než v Kanadě, kde žije s rodinou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků