Eva Krejčířová a Lukáš Hojdan spolu začali tančit, připravují vystoupení a trénují na soutěž.

Eva Krejčířová a Lukáš Hojdan spolu začali tančit, připravují vystoupení a trénují na soutěž. Foto: Archiv Evy Krejčířové

Hvězdičky ze StarDance ukázaly těla v plavkách: Partnerka Banka začala trsat s tanečníkem Čvančarové

Před časem zářili ve StarDance, kde na parketě tančili se známými osobnostmi, nyní se rozhodli spojit své síly! Řeč je o tanečnici Evě Krejčířové, která v poslední řadě populární soutěže až do finále dovedla Ondřeje Banka a Lukáši Hojdanovi, který před pár lety ve stejné soutěži trsal s Jitkou Čvančarovou.

„Lukáš se teď přestěhoval do Prahy a ozval se mi. Zjistili jsme, že chceme dělat stejné věci, tančit vystoupení, učit se nové styly, taky se rozvíjet a samozřejmě vyrazit i na soutěže,“ řekla Super.cz Eva.

O uplynulém víkendu oba trénovali na Konopišti, ale stihli si zablbnout i u bazénu. „Dělám tady taneční víkendové kurzy pro holky. Lukáš přijel za mnou, abychom ve zbývajícím volném čase trénovali,“ svěřila Eva.

„Trénujeme show na charitativní akci Hvězdy Andělům, která se koná pod záštitou Nadace Archa Chantal na konci května v Divadle Na Fidlovačce. Na podzim vyrážíme na naši první soutěž,“ dodala blondýnka. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků