Bývalá účastnice StarDance si svůj požehnaný stav užívá.

Bývalá účastnice StarDance si svůj požehnaný stav užívá. Foto: Finále Plzeň

I v těhotenství je stále akční. Nastávající maminka Marie Doležalová se společenským akcím nevyhýbá

Už od minulého čtvrtka probíhá v Plzni jednatřicátý ročník filmového festivalu Finále Plzeň. K takové události patří neodmyslitelně i přítomnost známých tváří českého šoubyznysu, počínaje herci, přes režiséry, scénáristy až po blogery či moderátory. Finále je charakteristické svou uvolněnou a přátelskou atmosférou, kterou si užívají i české celebrity.

Filmovou událost si nenechala ujít ani Marie Doležalová (35). A to i přesto, že je v očekávání. Nastávající maminka dorazila na festival společně s partnerem Markem Zelinkou. Finále Plzeň si totiž pro diváky připravilo seriálovou adaptaci jejího blogu Kafe a cigárko. „Doufáme, že se sem příští rok podíváme ve třech, zatím máme pocit, že cestování nebude zas tak náročné, tak snad se nám to potvrdí.”

Moderátorskou dvojicí letošního ročníku je Jan Cina (34) a jeho životní partner Petr Vančura. Na otázku, jestli společná práce neohrozí jejich vztah, odpovídají s úsměvem: „To zhodnotíme až bude po Finále, tedy jestli spolu ještě budeme. V našem případě je to dost porod, ale už jsme spolu moderovali a zvládli jsme to,” uvedl bývalý účastník první řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas Jan Cina. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků