Viktor Dyk nemá po hrozivém zranění naštěstí žádné velké následky.

Viktor Dyk nemá po hrozivém zranění naštěstí žádné velké následky. Michaela Feuereislová

Znovu se narodil. Exmanžel Ivany Jirešové se po dramatickém pádu vrací do života

Datum 7. února si bude Viktor Dyk (49) navždy pamatovat. V tento den se totiž herec podruhé narodil. Následkem nešťastného pádu totiž skončil s roztrženou hlavou, pěti zlomenými žebry, naštípnutým sedmým krčním obratlem a nadvakrát zlomenou nohou. Vše naštěstí přežil a podařilo se mu uzdravit.

„Teď vím, že jsem unikl smrti, a sedmý únor je pro mě druhé datum pro oslavu narozenin,” prohlásil v rozhovoru pro Blesk Dyk, který doma přepadl přes nízké zábradlí o patro níž a po pádu se probudil až na JIP. Po nehodě se lékaři obávali, že došlo k poškození mozku. To se naštěstí nepotvrdilo, a i po ztrátě paměti si Viktor pamatuje náročné texty.

„Po probuzení jsem si uvědomil, že nic není důležitější než zdraví, a od základů přehodnotil svůj život. Pořád jsem se za něčím honil, vše jsem chtěl dělat na dvě stě procent a kašlal na sebe i okolí. Přetažení a únava se mi staly osudným,” uvedl v otevřeném rozhovoru bývalý manžel herečky Ivany Jirešové (46).

Viktor Dyk se po dvou měsíc vrátil zázračně rychle do pracovního procesu a už odehrál představení Proces v divadle RockOpera, kam pozval všechny, kteří se o něj starali, včetně lékařů. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků