Zelníčková hledá někoho, kdo by její kapelu zastupoval.

Zelníčková hledá někoho, kdo by její kapelu zastupoval. Foto: archiv Anacreon

Zpěvačce, která byla brutálně napadena, se smůla lepí na paty: Jeden manažer jí ublížil a druhý zmizel

13. dubna 2018 18:15

Od července 2016, kdy unikla po jedné ze zkoušek se svou kapelou Veronika Zelníčková (24) smrti, se její skupině Anacreon příliš nedaří. „Momentálně hrajeme trochu méně protože skládáme desku a více méně hledáme pořád manažera, nechci se už setkat s nějakým blbcem,“ svěřila zpěvačka, která dosud na manažery neměla štěstí.

„Není to jednoduché, už rok někoho hledáme a já nemám nejlepší zkušenosti. Ten člověk který mě napadl a byl odsouzen byl právě totiž manažer,“ svěřila Zelníčková, kterou v létě 2016 Waldemar Malík brutálně napadl, v únoru loňského roku mu Krajský soud v Praze vyměřil osmiletý trest za mřížemi a počátkem letočního března měl v plzeňské věznici Bory spáchat sebevraždu.

Zpěvačka má od té doby psychické potíže a příliš nikomu nevěří.„Ani před tím to nebylo nejlepší. Zastupovala nás jedna agentura, která nám objednala nahrávání CD. Objednávku a fakturu napsal manažer na svoji agenturu, ale po nahrávání zmizel bez zaplacení. Museli jsme to celé uhradit,“ svěřila Super.cz Veronika s tím, že doufá, že se jí brzy konečně začne dařit.

„Nejsem člověk který se doprošuje. V Divadle Broadway připravuji nový muzikál Trhák, takže si nestěžuji, ale na lidi, co by nám vedli kapelu štěstí nemám,“ dodala zpěvačka a herečka známá z Ulice či Ordinace v růžové zahradě. 

Eliška Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků