Dianino druhé dítě bude mít stejně jako ona americký pas.

Dianino druhé dítě bude mít stejně jako ona americký pas. Michaela Feuereislová

Záhada odhalena. Už je jasné, proč se rozhodla Diana Kobzanová přivést své druhé dítě na svět v Americe

Jako první jsme vás na Super.cz informovali o druhém těhotenství Diany Kobzanové (40). Bývalá královna krásy přeletěla z Kanady, kde s rodinou žije, na slunnou Floridu, kde její druhé dítě přijde na svět. „Budu rodit na Floridě, je to dárek k narozeninám od mého muže,” uvedla Diana během livestreamu na Instagramu.

Diana má díky svému otci americký pas, a tak si usnadní administrativní záležitosti po porodu. „V Kanadě se čeká hrozně dlouho na rodný list a pas poté, co se dítě narodí. Museli bychom se zdržet v Kanadě delší dobu a nemohli utéct ze závějí sněhu,” nechala se slyšet Diana a jedním dechem dodala: „V Kanadě jsem byla celou sezónu, je tam zima a hrozně sněhu, tak jsme si přeletěli sem.”

Podle odhadu lékařů by měla Kobzanová rodit už za dva týdny, ale může to být i dříve. „Doktor, kterého jsme navštívili tady v Americe, mi říkal, že můžu rodit skoro kdykoli, tak jsem mu moc poděkovala,” směje se Diana.

Blonďatá kráska měla štěstí, že mohla ve svém stavu ještě cestovat. Podle všeho totiž Diana letěla v 36. týdnu těhotenství, což je období, kdy většina aerolinií maminky v očekávání přepravovat odmítá. „Naštěstí když si vezmu teplákovou mikinu, tak nikdo nic nepozná. Letěla jsem sama s Ellou a byl to krátký let, tak to prošlo,” mávla rukou Diana, která těžila z toho, že jako těhotná rozhodně nevypadá.

I dva týdny před porodem modelka cvičí a běhá na páse. „Vypadám takhle, protože jsem sportovala a sportuju. Nechci ale razit hesla, jak všichni musí cvičit, protože každý to má jinak,” říká Diana Kobzanová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků