Kim (vlevo) a Kourtney se vystavovaly v Karibiku.

Kim (vlevo) a Kourtney se vystavovaly v Karibiku. Profimedia.cz

Sesterský souboj ve dvoudílných plavkách: Která trojnásobná maminka je více sexy?

Členky slavné rodiny se neustále přetahují o pozornost. Jejich křivky nesmí polevit, jinak se pozornost přesune na někoho jiného. Kim Kardashian (42) a Kourtney Kardashian (43) jsou na pláži rovnocennými soupeřkami.

Slavné maminky spolu vyrazily do Karibiku, kde si ale na souostroví Turks a Caicos moc klidu neužily. Dostaly se k nim totiž zprávy o tom, že mediální hvězdou číslo jedna je momentálně v USA jejich sestra Khloe Kardashian (38). A to ještě předtím, než porodila holčičku. Ukázalo se totiž, že otec jejího dítěte Tristan Thompson jí byl nevěrný.

Kim a Kourtney stačily na pláži nafotit dostatek materiálu pro jejich instagramové profily a vrátily se zpátky do Kalifornie, aby sestru podpořily místo jejího basketbalisty.

Kardashianky se v Karibiku činily a vystavovaly se ve dvoudílných plavkách. Kourtney, která je maminkou Masona (8), Penelope (5) a Reigna (3), zvolila černé bikiny. Dvoudílné růžové plavky oblékla Kim, která má také tři děti. North (4) a Sainta (2) porodila sama, tříměsíční Chicago jí odnosila náhradní matka. 

Která sestra je v plavkách více sexy?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků