Osmany Laffita si zahraje v pohádce.

Osmany Laffita si zahraje v pohádce. Herminapress

Známý módní návrhář Osmany Laffita k nepoznání: Takhle ho vyšperkovali pro jeho první filmovou roli

Tak to tu ještě nebylo. Módní návrhář Osmany Laffita (53) jde opravdu do všeho. Před pár měsíci se objevil spolu se svým manželem v pořadu Výměna manželek a nyní kývnul na další natáčení. Získal totiž roli v připravované pohádce Když draka bolí hlava.

Ve snímku, který má mít premiéru již v říjnu letošního roku se objeví v roli komorníka Marca Asombrosa. Na kostýmní zkoušce, na niž dorazil návrhář se svým mužem Guyem, byl již nyní absolutně k nepoznání. "Kostýmy se mi líbily, a dokonce jsem dostal šanci si kostým pro sebe navrhnout," svěřil Osmany, který se v posledních letech zbláznil do paruk. O bujnou kštici nebude mít nouzi ani před kamerou.

„Budu hrát v bílé paruce, což je pro mne novinka. Budu vypadat trochu starší, ale moc se těším. Hrál jsem zatím v divadelním představení Oskar a nabídku filmové role jsem dostal poprvé. Je to pro mě výzva," prozradil Laffita, který bude hrát tak trochu sám sebe. "Ptal jsem se pana režiséra Dušana Rapoše, jak mam hrát, a on mi říkal že stačí, když budu sám sebou, tak se budu snažit," dodal módní návrhář. Vedle něho se v pohádce v dalších rolích objeví Mirek Šimůnek, Kateřina Brožová nebo Zuzana Žáková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků