Osmany Laffita si zahraje v pohádce.

Osmany Laffita si zahraje v pohádce. Herminapress

Známý módní návrhář Osmany Laffita k nepoznání: Takhle ho vyšperkovali pro jeho první filmovou roli

13. dubna 2018 5:55

Tak to tu ještě nebylo. Módní návrhář Osmany Laffita (53) jde opravdu do všeho. Před pár měsíci se objevil spolu se svým manželem v pořadu Výměna manželek a nyní kývnul na další natáčení. Získal totiž roli v připravované pohádce Když draka bolí hlava.

Ve snímku, který má mít premiéru již v říjnu letošního roku se objeví v roli komorníka Marca Asombrosa. Na kostýmní zkoušce, na niž dorazil návrhář se svým mužem Guyem, byl již nyní absolutně k nepoznání. "Kostýmy se mi líbily, a dokonce jsem dostal šanci si kostým pro sebe navrhnout," svěřil Osmany, který se v posledních letech zbláznil do paruk. O bujnou kštici nebude mít nouzi ani před kamerou.

„Budu hrát v bílé paruce, což je pro mne novinka. Budu vypadat trochu starší, ale moc se těším. Hrál jsem zatím v divadelním představení Oskar a nabídku filmové role jsem dostal poprvé. Je to pro mě výzva," prozradil Laffita, který bude hrát tak trochu sám sebe. "Ptal jsem se pana režiséra Dušana Rapoše, jak mam hrát, a on mi říkal že stačí, když budu sám sebou, tak se budu snažit," dodal módní návrhář. Vedle něho se v pohádce v dalších rolích objeví Mirek Šimůnek, Kateřina Brožová nebo Zuzana Žáková. 

Eliška Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků