Zleva Kristýna Leichtová, Míša Tomešová i Jitka Čvančarová se letos stanou maminkami. A kdo další?

Zleva Kristýna Leichtová, Míša Tomešová i Jitka Čvančarová se letos stanou maminkami. A kdo další? Foto: Super.cz/Herminapress, Michaela Feuereislová

Mamina z muzikálu, dámy ze StarDance i známá sexbomba: 9 slavných těhulek, které letos porodí potomka

Česko-slovenský šoubyznys letos zasáhne hotový baby boom! Miminko letos očekává celá řada známých žen. A většina z nich se maminkami stane úplně poprvé.

Děťátko se narodí herečkám Marii Doležalové (35) a Kristýně Leichtové (37). Obě diváci znají ze StarDance. Stejně jako další nastávající maminku Jitku Čvančarovou (44). Ta se ale na rozdíl od svých mladších kolegyň stane maminkou už podruhé. Na sourozence už se moc těší její šestiletá dcera Elenka i pyšný tatínek Petr Čadek.

Sotva synek muzikálových hvězd Michaely Tomešové (31) a Romana Tomeše Kristián oslavil první narozeniny, už se může těšit na sourozence. Míša sice druhého potomka neplánovala tak rychle, ale samozřejmě se už těší, až se v srpnu stane dvojnásobnou maminkou.

Co se týče prvorodiček, nesmíme zapomenout na mateřské radosti modelky Dominiky Mesarošové (37), herečky Anety Krejčíkové (31) a bývalé tenistky Nicole Vaidišové. Vytouženého potomka se ve 46 letech poprvé dočká i slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (51).

Známé těhulky si prohlédněte v naší galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků