Finalistky České Miss 2018 (i se dvěma náhradnicemi)

Finalistky České Miss 2018 (i se dvěma náhradnicemi) Michaela Feuereislová

Tohle je 10 nejkrásnějších dívek: Prohlédněte si finalistky České Miss 2018 pěkně zblízka

10 nejkrásnějších dívek je vybráno. Po velkém boji na pátečním semifinále jsou známy finalistky České Miss 2018.

Na boj o postup do finále se dívky pořádně připravovaly. Předvedly volnou disciplínu, jazykové schopnosti, čekal je pohovor s porotou. Ze skoro padesáti uchazeček ale mohlo postoupit jen deset (plus dvě náhradnice).

"Bylo to hodně těsné. Takových čtrnáct holek se velmi těsně popralo o postup dál. Je pro nás potěšující, že máme hezké holky, Česká Miss má být o krásných ženách, a stojím si za tím, že je tam letos opravdu máme," řekla Super.cz ředitelka soutěže Eva Čerešňáková.

"Doufám, že budou zajímavé pro veřejnost a zároveň pro práci v modelingu. Propojíme soutěž krásy s tím, že dívkám nabídneme aktivní působení na poli modelingu pod hlavičkou prestižní modelingové agentury Pure models," dodala Eva.

Finále se uskuteční 2. června v Ostravě, 29 let poté, co v Ostravě korunku krásy získala první Miss Československo v historii Ivana Christová a 20 let poté, co zde uspěla Kateřina Stočesová.

A co vítězka získá? "Česká Miss je hlavní národní soutěž krásy, nabídne vítězce účast na Miss Universe, největší světové soutěži. Vítězky získají hodnotné ceny. Vítězka získá kontrakt za 750 tisíc se světovou kosmetickou značkou Juliette Armand, další ceny za víc než milión korun, bude hodně cestovat," dodala Čerešňáková. 

Která dívka se vám líbí nejvíc?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků