Slovenská herečka se ničeho nebojí.

Slovenská herečka se ničeho nebojí. Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

Soňa Norisová je profesionálka: Kvůli dobrému záběru mrzne a brodí se v bahně

Nevyzpytatelné počasí je pro filmaře vždy tou největší překážkou. Jinak tomu nebylo ani na natáčení druhého dílu seriálu V.I P. vraždy se Soňou Norisovou (44) a Patrikem Děrgelem (33). Scénář předepisoval, že ten den má být krásně zalitý sluncem, ale opak byl pravdou.

„Byli jsme ve skanzenu za Prahou, začátek léta a pěkné dva týdny nepřetržitých dešťů a teploměr ukazoval jen čtrnáct stupňů. Se Soňou jsme se brodili bahnem a byli totálně promrzlí,“ zavzpomínal Patrik. Jeho kolegyni, která v seriálu ztvárňuje spisovatelku Klaudii, počasí ale nezaskočilo. Štáb byl připraven na všechno, postavily se mobilní stany, pod kterými se natáčelo. Patrik a komparzisté dostali pláštěnky, které se nakonec musely v seriálu přiznat, jen Soňa byla stále za dámu a natáčela v lodičkách.

„Zima zalezla všude a nebylo to příjemné,“ prozradila herečka, nad kterou se kostymérky nakonec slitovaly a mimo záběry jí oblékly holínky, ve kterých se mohla Soňa ohřívat. Přestože natáčením v dešti všichni strávili dva dny, nikdo prý k žádné zdravotní újmě nepřišel. 

Eliška Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků