Libuška Rohlíčková s dcerkou

Libuška Rohlíčková s dcerkou Herminapress

Roste jako z vody: Bývalá manželka Vojtka a Hůlky se pochlubila rozkošnou dcerkou

Tanečnice Libuška Rohlíčková (37) se loni v září stala maminkou dcerky Ely, kterou má s manželem Zdeňkem (37).

Roztomilá holčička roste jako z vody a Libuška se s ní po delší době pochlubila ve společnosti. Bývalá manželka Daniela Hůlky (54) i rockera Pepy Vojtka (57), s nímž má syna Matyáše, vypadala na první pohled moc šťastně.

Už dvojnásobné mateřství tanečnici viditelně prospívá a moc jí to sekne. „Já se mám opravdu dobře, v mateřství se mi daří báječně a jsem hodně spokojená. Mám hodného manžela a starší syn Matyáš se mi krásně o Elinku stará. Pohlídá ji, hrají si spolu, mají se rádi,“ pochvalovala si Libuška, která se objevila na módní přehlídce šperkařky Jitky Kudláčkové a návrhářky Jitky Klett.

Libuška si tak konečně mohla obléknout krásné šatičky. Ty si prý u vycházek s kočárkem moc neužije. „Já ke kočárku nosím spíš kalhoty a nízké boty. Šatů a sukýnek moc neužiju, proto si ten dnešek tady u Jitky hýčkám. V těch vílích šatech a jemných špercích se cítím krásná a hodně ženská,“ pochvalovala si Libuška. Zářící tanečnici třetí manželství evidentně klape a je to na ní znát. Půvaby totiž rozhodně neztratila. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků