Adam Mišík - K.O.

V klipu svlékl modelku, která nebyla jeho přítelkyní. Nakonec Mišík svedl kamarádku známou z Ulice

Adam Mišík pouze nenatáčí nové díly třetí řady První republiky, ale pracuje na svém novém albu. Podle zvyklostí zpěvák ještě před jeho vydáním vypouští do světa první singly a točí k nim klipy.

Jeho poslední počin k písni K.O. není žádnou slaďárnou, na které jsme u něj zvyklí, popisuje děj na jednom divokém večírku v luxusní vile s výhledem na Prahu, ve které se rozjela pořádná taneční party. Na ní se dvě sokyně o Adama v hlavní roli málem popraly. Vedle milostného trojúhelníku Adam Mišík, Anička Kadeřávková a Vindy Krejčí může pozorný divák ve vedlejších rolích zahlédnout i další Adamovy známé z řad herců a influencerů. Zpěvákova přítelkyně, úspěšná modelka Diana Kratochvílová, se v klipu neobjevuje.

„Vždycky jsem chtěl dělat hudbu do klubů. S kamarády v autě, na house party, na diskotéce – pokaždé chceme poslouchat EDM. Možná to v perspektivě prvního alba tak nevypadá, ale taneční pop byl vždy můj oblíbený žánr. Zatímco předchozí singl Slowmo byl více urban a popový, K.O. je vyloženě houseová věc. Jsem zvědavý na reakce fanoušků, jestli nový směr přijmou,“ komentuje singl Adam.

Taneční party v luxusním prostředí zrežíroval Ondřej Urbanec. „S Adamem jsem dělal už druhý klip. Spolupráce s ním mě díky jeho profesionalitě baví. Kromě zpěváka je totiž i výborný herec. Mám radost, že si v klipu zahrála mladá herečka Anna Kadeřávková, která svou roli zahrála perfektně. Skvělá byla také Vindy Krejčí, jež se v minulém roce dostala až na vrchol modelingu – na finále Miss Global Vietnam v Kambodži. My jsme si natáčení užili, tak snad to bude stejné i u diváků,“ dodává režisér Ondřej Urbanec. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků