Jennifer Lawrence měla na newyorské premiéře filmu Rudá volavka maličkou nehodu.

Jennifer Lawrence měla na newyorské premiéře filmu Rudá volavka maličkou nehodu. Profimedia.cz

Odvážné šaty jsou pro sexy herečku nutností, mohou ale také zradit. Krásná Jennifer Lawrence (27) je další obětí

Druhá nejlépe vydělávající herečka Jennifer Lawrence (32) se momentálně nezastaví a téměř každý den stráví v jiné světové metropoli. Ne že by snad byla tak hladová po cestování nebo si chtěla užít aktivní dovolenou. Právě naopak, jde tu o byznys.

Protože je hlavní hvězdou filmu Rudá volavka (v originále Red Sparrow), účastí se spolu s dalšími tvůrci všech jeho hlavních premiér. A snaží se být velmi oslnivá, což pro tuto atraktivní ženu v nejlepších letech není zas až takový problém.

Jen nyní v newyorské Alice Tully Hall, kde byl film ve slavnostní premiéře promítán, došlo k malé šlamastice během jejího pózování pro fotografy. Přesně v okamžiku, kdy se Jennifer s dramatickým make-upem snažila o stejně dramatický výraz, bradavka jejího pravého ňadra svévolně opustila pro ni vyhrazený prostor v dekoltu slavné krásky.

Je to opravdu smůla, protože tahle zářící hollywoodská hvězda má samozřejmě k dispozici celý tým profesionálů, kteří nemají nic jiného na práci než se starat o to, aby byla stále krásná a skvěle upravená, dekolt nevyjímaje. 

Super.cz


Časová osa článků