Odkládá založení rodiny kvůli První republice?

Odkládá založení rodiny kvůli První republice? Foto: Archiv České televize

Její vtipná parťačka je už půl roku maminkou. Kdy si pořídí potomka i hvězda První republiky?

28. února 2018 15:44

Aktuálně se natáčí v pořadí již třetí řada seriálu První republika. Vzhledem k tomu, že natáčení rodinné ságy režíruje Biser Arichtev a jednou z hlavních hereckých hvězd je jeho manželka Veronika (32), tak se nedá předpokládat, že by si dvojice v brzké budoucnosti pořídila potomka.

Na natáčení nových dílů jsme se ptali herečky, jestli má nějak naplánované, kdy se s manželem rozrostou o dalšího člena a jestli v tom hraje natáčení historické ságy. „Nevím, jestli je v plánu natáčet další řadu První republiky, takové informace zatím nemám. Já si myslím, že je to poslední řada,” krčí rameny Veronika, jejíž stejně stará kolegyně z projektu 3 v 1 Nikol Štíbrová se už přes půl roku raduje z narození chlapečka.

Má tedy herečka nějaký plán, kdy otěhotnět? „Mám kolem sebe spoustu hezkých projektů, které můžu dělat. Na druhou stranu se nechci rouhat a odsouvat rodinu jen kvůli práci. Přece jen mi už není pětadvacet,” říká.

Veronika si je vědoma toho, že její biologické hodiny tikají. „Až se namane nějaká vhodná příležitost, tak z toho vypadnu a budu máma,” uzavírá náš rozhovor o mateřství Veronika Arichteva. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků