Asi momentálně nejslavnější italská topmodelka Bianca Balti

Asi momentálně nejslavnější italská topmodelka Bianca Balti Profimedia.cz

Rafinované průhlédné šaty jí byly málo? Italské topmodelce vykouklo před fotografy ňadro

3. března 2018 22:10

Otec Ital, matka z Ázerbájdžánu. Ve školních letech ji za hezkou rozhodně nepovažovali, byla zkrátka odlišný a dost nezařaditelný typ. Přesto to zkusila. Ale všechny oslovené agentury, včetně skautů ze známé Elite Model Look, ji odmítly. Přesto je to pro její osud v důsledku dobře. Možná by se stala jen jednou z provinčních modelek, které většinu času obíhají castingy a občas jim nějaký ten štěk vyjde.

Štěstí se na ni usmálo v supermarketu, kde byla na brigádě. Náhodou si jí všiml renomovaný skaut agentury Brave Model Management z Milána Bruno Pauletta, který pravidelně dodával slavné tváře pro obálky prestižních módních časopisů a jím objevené modelky patřily k nejslavnějším v oboru. Co následovalo, není třeba dál líčit.

Dnes je slavné italské topmodelce Biance Balti už třiatřicet a je v kurzu úplně stejně jako před deseti lety. A tak se ani jí nemůžou vyhnout nejčastější nehody krásných profesionálek, které souvisí s tím, že se musí často obléknout do něčeho velmi riskantního. Jí se to jistě nestalo poprvé, o to výrazněji si teď ale ´do té hromádky šlápla´.

Nehoda s bradavkou, která zvědavě vykoukla do objektivů přítomných fotografů, se stala na slavnostní večeři ´Event at Magic Hour 2018´ pořádané magazínem Sports Illustrated Swimsuit na Times Square v New Yorku. Tak snad to přijmete čistě z estetického hlediska a tato nezamýšlená erotická vsuvka v podání slavné topmodelky, kterou pro vás máme v naší galerii, vás příliš nepohorší. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků