Tereza Aster Vágnerová na krásném rodinném snímku

Tereza Aster Vágnerová na krásném rodinném snímku Foto: Jan Berghauer

Týden po porodu už je zase štíhlá a nafotila krásné rodinné fotky: Tereza Vágnerová chce za půl roku hrát ve Fantomovi opery

Během těhotenství nabrala štíhlounká zpěvačka Tereza Aster Vágnerová přes dvacet kilo. Když hrávala roli baletky Meg v muzikálu Fantom opery, vážila sedmačtyřicet. Před porodem už se její váha blížila k sedmdesátce. Ovšem rozhodně to stálo za to.

Vypadá to ale, že kila odcházejí velmi rychle. Už týden po porodu dcery Madlenky nafotila Tereza krásné rodinné fotky společně s partnerem Petrem. A na fotce se zdá, jako by nikdy nerodila. Asi to má v rodině, takže je zbytečné závidět. "Mám tetičku, Evu Asterovou, a maminka mi říkala, že už po šestinedělí tančila baletní představení," svěřila nám Tereza před časem.

Také Tereza by se celkem brzy ráda vrátila do práce. Ještě v osmém měsíci absolvovala konkurz do muzikálu Fantom opery, v němž hrála před pár lety baletku Meg. A věří tomu, že do září, kdy se bude muzikál na prknech GoJa Music Hall opět hrát a vystřídá Ples upírů, opět bude mít postavu baletky. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků